Mng Kargo Tandoğan Şubesi

Adres

Tandoğan Mahallesi GMK Bulvarı No: 141/A Tandoğan Çankaya Ankara

Telefon

0 312 231 1827

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tandoğan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tandoğan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tandoğan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Tandoğan Şubesi'nin bulunduğu yere uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile gidebilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota çizdirmek için Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tandoğan Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Tandoğan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Tandoğan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Tandoğan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.