Mng Kargo Holding Şubesi

Adres

Gaziosmanpaşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Koza Sokak No: 121 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara

Telefon

0 312 448 0636

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Holding Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Holding Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Holding Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Holding Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Holding şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Holding Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Holding Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Holding Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Holding Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.