Mng Kargo Holding Şubesi

Adres

Gaziosmanpaşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Koza Sokak No: 121 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara

Telefon

0 312 448 0636

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Holding Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Holding Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Holding Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Holding Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz.

Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Holding şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Holding Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Holding Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Holding Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Holding Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.