Mng Kargo Necatibey Şubesi

Adres

Eti Mahallesi Toros Sokak No: 23/A Sıhhiye Çankaya Ankara

Telefon

0 312 229 4286

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Necatibey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Necatibey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Necatibey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Necatibey şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Necatibey Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Necatibey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Necatibey Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Necatibey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.