Mng Kargo Necatibey Şubesi

Adres

Eti Mahallesi Toros Sokak No: 23/A Sıhhiye Çankaya Ankara

Telefon

0 312 229 4286

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Necatibey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Necatibey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Necatibey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Necatibey şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Necatibey Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Necatibey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Necatibey Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Necatibey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.