Mng Kargo Selanik Şubesi

Adres

Kocatepe Mahalesi Selanik Caddesi No: 82/31 Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 425 7239

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selanik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selanik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selanik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Selanik şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selanik Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Selanik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Selanik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Sonucu görmek için hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Selanik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.