Mng Kargo Selanik Şubesi

Adres

Kocatepe Mahalesi Selanik Caddesi No: 82/31 Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 425 7239

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selanik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selanik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selanik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Selanik şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selanik Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Selanik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Selanik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Selanik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.